CaravaningWorld to właśnie my! Młoda, szalona rodzinka w składzie: Asia, Mariusz i Czarek liczący sobie już 9 lat! Pomysłowi, ambitni, nie lubiący stać w miejscu, staramy się nie poddać codziennej rutynie. Pracujemy a w wolnych chwilach marzymy o podróżach. Obecnie naszym nowym wyzwaniem stał się Jeep Grand Cherokee, którym będziemy próbować sił w kolejnych podróżach. Wcześniej podróżnicze plany realizowaliśmy podróżując kamperem Peugeot Boxer, którym dojechaliśmy ba! aż do Pekinu! Ale naszą karawaningową przygodę zaczynaliśmy jednak od Forda Westfalii, naszego pierwszego kampera. Mimo, że kamperowanie to chyba nasz ulubiony sposób na zdobywanie świata, pozwalający na dużą dowolność i swobodę, nie ograniczamy się tylko do niego 😉

Stronka ta to przede wszystkim nasz pamiętnik z wakacji czy niedalekich wypadów na weekend. A skąd takie zamiłowanie do podróży? Chyba już od najmłodszych lat kiełkowało w nas takie ziarenko chęci przeżywania przygody i odkrywania otaczającego nas świata, nawet tego bliskiego.
Zarazili nas tym na pewno również rodzice – Kazbary, których niektóre podróże małe i duże również spisane są na tym blogu.

Zapraszamy w nasze skromne progi!

Menu